INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

2006-04-24 12:37:10 Aktualności

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU Nazwa i adres urzędu: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pińczowie, ul. Zacisze 5, 28-400 Pińczów

Nazwa stanowiska pracy:

Referent

Status ogłoszenia: Nabór zakończony

Wyniki naboru:

Imię i nazwisko kandydata:  Marcin Dutkiewicz

Miejscowość: Pińczów

Uzasadnienie: Pan Marcin Dutkiewicz w ocenie zespołu rekrutacyjnego jest najbardziej odpowiednim kandydatem na stanowisko referenta, gdyż w przeprowadzonym konkursie uzyskał największą ilość punktów. Zespół rekrutacyjny oceniał kandydatów biorąc pod uwagę analizę dokumentów w tym wykształcenie, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka obcego i prawo jazdy. Zespół rekrutacyjny przeprowadził konkurs              w formie testu   z wiedzy ogólnej, ustawy – Prawo budowlane, K.p.a. oraz ocenił komunikatywność , kulturę osobistą i biegłą obsługę komputera w programach Ms Word, Excel oraz w systemie informacji prawniczej LEX.